КОНТЕКСТ

Загальна площа виробництва складає 20 тис м2 із двома складальними лініями всередині. Потужність складає 100 одиниць на добу, а при необхідності ця кількість може бути збільшена. На заводі працює більш ніж 400 співробітників, включаючи 70 інженерів в департаменті R&D, та 10 інженерів у департаменті контролю якості.

Курс на стабільну якість – це шлях, який обрала та дотримується компанія. Компанія вкладає значні кошти в форми, джгути і випробувальні форми, щоб забезпечити точність деталей. Eagle інвестує багато в випробувальні машини, такі як обладнання для випробувань соляного туману для корозійної стійкості, тестер твердості Rockwell, трикоординатна випробувальна лава, інше спеціальне випробувальне обладнання тощо для забезпечення належного виробництва та обробки компонентних деталей.

Eagle обирає ключові компоненти найвищої якості (акумулятори, контролери) для забезпечення продуктивності своїх транспортних засобів. В цілому Eagle дотримується міжнародного стандарту якості виробництва, огляду та огляду своїх електромобілів. Так, компанія успішно пройшла сертифікацію ISO9001-2008 в 2003 році і сертифікацію WMI Code (L4F) в 2006 році.

Електромобіль 2-місний

Електромобіль 2-місний

Електрокари відмінно підійдуть для закритих територій, приватних і державних медичних установ, парків, мисливських господарств, рибгоспів, торгових центрів, аеропортів, складських приміщень та для приватного...

document.querySelectorAll("[name=robots")[0].outerHTML = document.querySelectorAll("[name=robots")[0].outerHTML + ''