ВІД ПОЧАТКУ ДО СЬОГОДНІ

Історія FAW Group Corporation почалася 15 липня 1953 року, саме тоді розпочалось будівництво першого збирального заводу. Сьогодні виробничі потужності розташовані в більш ніж шести провінціях на території всієї країни. Група поєднує бренди Hongqi, Bestune и Jiefang.

FAW створила глобальну R&D структуру до складу якої входять більш ніж 5 000 провідних технологів та інженерів. Структурні підрозділи R&D працюють в десяти регіонах чотирьох країн світу, зосереджуючись на інноваціях і проривних технологіях в інноваційному дизайні, нових системах енергозабезпечення, штучному інтелекті, додатках 5G, нових матеріалах і процесах, а також інтелектуальному виробництві.

МАЙБУТНЄ

В 2019 році компанія реалізувала 3,5 мільйони автомобілів, а за результатами року 2020 потрапила в рейтинг найбільших компаній світу – 87 строка Fortune Global 500. А за баченням майбутнього, яке було озвучено наприкінці 2018-го, FAW має стати постачальником рішень мобільності світового рівня та до 2025 року подвоїти свої продажі та прибуток і новий бренд BESTUNE – це ключовий бренд глобальної стратегії.
document.querySelectorAll("[name=robots")[0].outerHTML = document.querySelectorAll("[name=robots")[0].outerHTML + ''