ДИВЛЯЧИСЬ У МАЙБУТНЄ

Компанія інвестує значні ресурси в R&D. Станом на 2020 рік, JAC накопичили близько 14,5 тис. різноманітних патентів, став першою китайською компанією з більш ніж 10 тис. патентів. Компанія проектує та створює свої двигуни, коробки передач та системи керування ними. Так з 2009 року компанія розробила 10 власних двигунів за що отримала національну нагороду «China Heart» 10 BEST ENGINES. А автоматична коробка 6DCT з власним модулем керування посилює засади незалежності та самодостатності китайських автовиробників.

 

Станом на березень 2020 року, JAC, будучи іще піонером в будуванні електричних автомобілів, випустив більше ніж 160 тис. автівок, які на той час проїхали сумарно близько 3.2 млрд кілометрів. Електричні розробки обіймають бізнес легкових, легких комерційних, багатофункціональних комерційних автівок, а також автобусів та ін. продуктів.

JAC досягли важливих проривів в технології керування температурою батарей, керуванні іскробезпекою. Технологія рідинного охолодження батарей є провідною в світі та унікальною в Китаї.