Bestune T99

Під замовлення
Т99 – ФЛАГМАН SUV ЛІНІЙКИ BESTUNE

2.0-Літровий Турбований Двигун

2.0T бензиновий двигун в парі з 8-ступеневою автоматичною трансмісією забезпечує ефективну потужність в різних умовах експлуатації.

Повністю незалежні підвіски

Незалежні підвіски, прекрасні характеристики на бездоріжжі, виважене розподілення ваги між осями – все це забезпечує першокласний досвід керування.

Розкіш внутрішнього простору

Простір та розкіш преміум класу. Відчуйте!

Багатофункціональне кермо

Ергономічне кермо та винесені на нього пульти дозволяють керувати аудіо та іншими налаштуваннями не відриваючи рук від керма.

Панорамний дах

Величезний панорамний дах наповнює салон світлом та збільшує відчуття простору.

Функція Автопілот рівня 2.5

Мультифункціональна система автопілоту, в поєднанні з передньою камерою та 15-ма режимами руху, подарує новий досвід керування.

Функція розпізнавання обличчя

T99 використовує програмне забезпечення для розпізнавання стану водія за його обличчям. Якщо водій відчуває сонливість або втому, система видасть звуковий сигнал або надішле сигнал візуальної індикації, щоб нагадати водієві звернути увагу на безпеку водіння.

Система кругового огляду

Спеціальний процесор обробляє та об’єднує відеопотоки всіх камер огляду 360 градусів в єдине панорамне зображення. Все, що відбувається навколо позашляховика, відображається на моніторі в режимі реального часу не лишаючи сліпих зон.