ЗАСНУВАННЯ

Історія марки HONGQI бере початок в 1958 році. Від самого створення завод стає ексклюзивним постачальником автомобілів для вищого керівництва партії КНР, машини з червоним логотипом на капоті також використовують для перевезення іноземних делегацій та для участі в національних заходах. В 1960-1970-х роках HONGQI є флагманом всієї автомобільної промисловості Китаю. А з кінця 70-х років HONGQI бере курс на комерціалізацію та орієнтир на загальний автомобільний ринок. В 2018-му році бренд повністю оновлюється, оголошує нові стратегію й концепцію дизайну. Це призводить до різкого сплеску продажів, марка стає впізнаваною на світових ринках.

КОНЦЕПЦІЯ

Концепція бренду HONGQI підкреслює новітні тренди вишуканості, нових відчуттів від керування та полягає в інтеграції традиційної східної культури зі світовою передовою наукою та технікою для створення першокласних емоційних продуктів та послуг.

ДИЗАЙН

HONGQI інтерпретує та уособлює дизайнерську концепцію «нового комфорту та вишуканості». Марка і в подальшому буде дотримуватись цього шляху. Доречі, решітка радіатора в сучасних моделях повторює лінії такої ж на самій першій моделі.