BAW – нова марка позашляховиків на українському ринку ексклюзивно в BigBugCars!

“BigBugCars” продовжує розширювати портфель брендів та знайомити українських споживачів з провідними виробниками Китайської Народної Республіки. Ми раді представити вам нову марку у нашому новому напрямку позашляхових автомобілів – BAW!

BAW (Beijing Automobile Works Co., Ltd.) є другим за величиною виробником автомобілів у Китаї, заснованим у 1958 році. Завод є провідним підприємством з виробництва легких позашляховиків та військової техніки.  BAW можна сміливо назвати колискою пекінського автомобілебудування. Вже понад 60 років завод випускає позашляхову техніку та по праву набув звання «традиційного виробника військових позашляховиків».

WARRIOR 2043 – це цивільна версія машин командування китайської армії. Надійні потужні двигуни, повний привід, рамна конструкція, прямі лінії кузова, створені не модними тенденціями, а для вирішення функціональних завдань, унікальна для класу вантажопідйомність понад 1800 кг, практичність у всьому – все це робить WARRIOR вірним та надійним помічником для виконання найскладніших завдань!

Переваги автомобілів BAW Warrior:
● Висока прохідність та мобільність
● Можливість переобладнання для найскладніших завдань
● Вантажопідйомність 1800 кг!

VIDEO