LOGO+Cars

Big Bug Cars – новий постачальник нових автомобілів з Китаю

Компанія Big Bug Cars (ск. BBCars) – це новий партнер групи компаній «Агсолко Україна», який займається імпортом, продажем та післяпродажним обслуговуванням легкових автомобілів автовиробників Китаю.

Автомобільні заводи в піднебесній сьогодні – це сучасні, передові підприємства, багато з яких мають повні цикли виробництва, власні центри розробок та досліджень, випробувальні центри, дизайнерські студії, які розміщуються в Європі, Азії та Японії.

Big Bug Cars співпрацює з найбільшими і найстарішими підприємствами Китаю, та представляє в Україні такі провідні марки:

FAW BESTUNE – дата заснування FAW 1953 рік, виробничі потужності близько 4 млн одиниць на рік, за результатами 2020 року займає 87 сходинку рейтингу найбільших компаній світу Fortune Global 500. Лінійка BESTUNE – це ключовий бренд  марки, з яким FAW планує стати постачальником рішень мобільності світового рівня та до 2025 року подвоїти свої продажі.

HONGQI – від самого створення в 1958 році завод стає ексклюзивним постачальником автомобілів для вищого керівництва партії КНР, машини з червоним логотипом на капоті також використовують для перевезення іноземних делегацій та для участі в національних заходах. В 2018-му році бренд повністю оновлюється, оголошує нову стратегію “New Noble Brand” й концепцію дизайну. Цієї осені HONGQI презентують в Норвегії свій люксовий електричний позашляховик E-HS9. Мета – закріпити за собою статус кращого автомобілю Китаю та стати впізнаваним у світі.

BAIC – велика група державних автомобільних підприємств, що охоплюють R&D та повний цикл виробництва транспортних засобів, деталей та комплектуючих, автомобільні послуги та торгівлю, інтегровані послуги мобільності, фінанси та інвестиції, а також авіацію загального призначення. У 2020 році група посідає 134-е місце в списку Fortune 500.

JAC Motors це – 50 років досвіду, більше ніж 1 млн виробляємих автомобілів на рік з повним виробничим циклом. Офіційний постачальник обладнання для Збройних сил КНР. Компанія випускає повний спектр легкових, середніх і важких вантажівок, мінівенів, електрокарів, автобусів, спеціальних шасі, навантажувачів та інших видів техніки, а також редукторів для легкових автомобілів, двигунів, автозапчастин і т.ін.

BAW – це другий найбільший виробник автомобілів в Китаї, створений в 1958 році. Завод є провідним підприємством по випуску легких позашляховиків та військової техніки. BAW сміливо можна назвати колискою пекінської автомобільної галузі. Більше 60-ти років завод виробляє позашляхову техніку та справедливо заслужив звання «Традиційного виробника військових позашляховиків».

 

В планах BBCars на найближчий період – забезпечення найкращого сервісу по продажу та обслуговуванню автомобілів наших марок, розбудова дистриб’юторської мережі, забезпечення повного циклу сервісу та представленості в усіх регіонах України, ну і, звісно, знайомство українських автомобілістів із найновішими моделями наших постачальників!

ТОВ «Агсолко Україна» – з 2015 року займається постачанням імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин, а також усіх елементів агротехнологій – насіння, засобів захисту рослин, добрив.

«Ми знаємо Китай!»