Надійність

Надійність автомобіля – це ключова характеристика, в якій кожен покупець нового автомобіля хоче бути впевненим на всі 100%. По своїй суті – це параметр, який визначає властивість автомобіля зберігати всі початкові функції та характеристики протягом певного терміну експлуатації.

Часи, коли погляд на китайський автомобіль викликав іронічну посмішку минули. Сучасні автомобілі відомих китайських марок, багато з яких належать державним корпораціям, не тільки мають сучасні стильні дизайни та багаті комплектації, але й вирізняються якістю, надійністю та довговічністю, не поступаючись американським чи європейським аналогам.

Марки, які представляє наша компанія, є найкрупнішими та найстарішими автомобілебудівними заводами КНР. Майже всі вони мають багаторічний досвід спільних виробництв автомобілів, або окремих вузлів, разом із найвідомішими японськими, європейськими та американськими компаніями.

Ознакою надійності автомобіля є загальна гарантія на нього, яку забезпечує завод. На автомобілі наших марок, в залежності від виробника, це – до 5 років та до 100 тис. кілометрів. Детальні умови Ви знайдете в конкретній пропозиції на автомобіль.

Технології

Безпека
Гарантiя