Безпека

Сучасні китайські автомобілі обладнуються всіма сучасними системами активної та пасивної безпеки.
До основних стандартних систем та елементів безпеки, таких як міцні кузова, посилюючі поперечні балки, травмобезпечні рульові колонки та педальні вузли, загартоване скло, ремені, подушки безпеки, системи відключення подачі палива, ABS, EBD, ESP, TCS і таке інше, додаються інноваційні допоміжні системи, наприклад, системи розпізнавання втоми за обличчям водія, системи автономного керування, системи утримання в полосі руху, інтелектуальні системи керуванням головним світлом фар. В реалізації систем безпеки використовуються рішення як власних дослідницьких центрів, так і світових постачальників таких систем.
Слідкує та проводить незалежні тести із безпеки автомобілів Китайський центр автомобільних технологій та досліджень (The China Automotive Technology & Research Center (CATARC)), який працює з 1985 року.

Всі автомобілі, які постачає в Україну наша компанія, проходять державні випробування та мають сертифікати відповідності. Ці документи входять до загального пакету документів, які видаються разом з автомобілем для подальшої державної реєстрації.

Надійність

Технології
Гарантiя